44WR200LFT13
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 44WR200LFT13
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 200 OHM 0.25W J LEAD TOP
Podatkovni listi: 44WR200LFT13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 44WR200LFT13
Številka dela 44WR200LFT13 Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 200 OHM 0.25W J LEAD TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57567 pcs Podatkovni list 44WR200LFT13.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.190" x 0.154" Face x 0.209" H (4.83mm x 3.91mm x 5.31mm)
Serija 44 Odporen material Cermet
Odpornost 200 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Število obratov 9 Tip montaže Surface Mount
natančen opis 200 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 9 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment