67XR10KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
67XR10KLF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 67XR10KLF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: 67XR10KLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 67XR10KLF
Številka dela 67XR10KLF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83592 pcs Podatkovni list 67XR10KLF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.375" x 0.195" Face x 0.409" H (9.53mm x 4.95mm x 10.40mm)
Serija 67 Odporen material Cermet
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Druga imena 987-1095
Število obratov 20 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 10 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment