67XR10LFTB
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 67XR10LFTB
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: 67XR10LFTB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 67XR10LFTB
Številka dela 67XR10LFTB Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69628 pcs Podatkovni list 67XR10LFTB.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.437" x 0.195" Face x 0.410" H (11.10mm x 4.95mm x 10.41mm)
Serija 67 Odporen material Cermet
Odpornost 10 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Število obratov 20 Tip montaže Through Hole
natančen opis 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
67XR10KLF
67XR10KLF
Proizvajalci: BI Technologies / TT Electronics
Opis: TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Na zalogi: 83592 pcs
Prenesi: 67XR10KLF.pdf
RFQ
67XR1KLF
67XR1KLF
Opis: TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Na zalogi: 95728 pcs
Prenesi: 67XR1KLF.pdf
RFQ
67XR10LF
67XR10LF
Opis: TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE