78SR20KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 78SR20KLF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 20KOHM 1W SLDR HOOK SIDE
Podatkovni listi: 78SR20KLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
75 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 78SR20KLF
Številka dela 78SR20KLF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 20KOHM 1W SLDR HOOK SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10576 pcs Podatkovni list 78SR20KLF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Solder Hook
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija -
Serija 78 Odporen material Cermet
Odpornost 20 kOhms Moč (Watts) 1W
Število obratov 22 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 20 kOhms 1W Solder Hook Panel Mount Trimmer Potentiometer Cermet 22 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment