78SR50KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 78SR50KLF
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka TRIMMER 50KOHM 1W SLDR HOOK SIDE
Podatkovni listi: 78SR50KLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
75 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 78SR50KLF
Številka dela 78SR50KLF Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis TRIMMER 50KOHM 1W SLDR HOOK SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12004 pcs Podatkovni list 78SR50KLF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Solder Hook
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija -
Serija 78 Odporen material Cermet
Odpornost 50 kOhms Moč (Watts) 1W
Število obratov 22 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 50 kOhms 1W Solder Hook Panel Mount Trimmer Potentiometer Cermet 22 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment