P260P-D1AS3CB100K
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P260P-D1AS3CB100K
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka POT 100K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Podatkovni listi: P260P-D1AS3CB100K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P260P-D1AS3CB100K
Številka dela P260P-D1AS3CB100K Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis POT 100K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34646 pcs Podatkovni list P260P-D1AS3CB100K.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient - Taper Linear
Velikost - telo Square - 0.500" x 0.500" Face x 0.500" H (12.70mm x 12.70mm x 12.70mm) Serija P260
Rotacija 295° Odporen material Conductive Plastic
Odpornost (Ohms) 100k Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tray Druga imena Q7092208A
T1893928A
Število obratov 1 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.5W, 1/2W PC Pins Bushing Thread 1/4-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja Side Adjustment
Tip aktuatorja Slotted Dolžina aktuatorja 0.787" (20.00mm)
Premer aktuatorja 0.125" (3.18mm)