P260P-D1AS4CB50K
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P260P-D1AS4CB50K
Proizvajalec / znamka: BI Technologies / TT Electronics
Opis izdelka POTENTIOMETER
Podatkovni listi: P260P-D1AS4CB50K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P260P-D1AS4CB50K
Številka dela P260P-D1AS4CB50K Proizvajalec BI Technologies / TT Electronics
Opis POTENTIOMETER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34779 pcs Podatkovni list P260P-D1AS4CB50K.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient - Taper Linear
Serija P260 Rotacija 295°
Odporen material Conductive Plastic Odpornost (Ohms) 50k
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Število obratov 1
Število tolp 1 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 50k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.5W, 1/2W PC Pins Bushing Thread 1/4-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja Side Adjustment
Tip aktuatorja Slotted Dolžina aktuatorja 0.945" (24.00mm)
Premer aktuatorja 0.126" (3.20mm)