BZD27C39P-HE3-18
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZD27C39P-HE3-18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZD27C39P-HE3-18
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE ZENER 800MW SMF DO219
Podatkovni listi: BZD27C39P-HE3-18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZD27C39P-HE3-18
Številka dela BZD27C39P-HE3-18 Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE ZENER 800MW SMF DO219 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 423874 pcs Podatkovni list BZD27C39P-HE3-18.pdf
Napetost - izolacija 40 Ohm Serija Automotive, AEC-Q101, BZD27C
Moč - maks 800mW Polarizacija DO-219AB
Druga imena BZD27C39P-HE3-18GIDKR delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca BZD27C39P-HE3-18
Impedanca (Max) (Zzt) 39V Razširjen opis Zener Diode 800mW Surface Mount
ESR (upornost ekvivalentne serije) - Konfiguracija diode 1µA @ 30V
Opis DIODE ZENER 800MW SMF DO219 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.2V @ 200mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZD27C39P RVG
BZD27C39P RVG
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 39V 1W SUB SMA
Na zalogi: 470166 pcs
Prenesi: BZD27C39P RVG.pdf
RFQ
BZD27C39P-M-18
BZD27C39P-M-18
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
Na zalogi: 660382 pcs
Prenesi: BZD27C39P-M-18.pdf
RFQ
BZD27C39PHM2G
BZD27C39PHM2G
Prenesi: BZD27C39PHM2G.pdf
BZD27C39P RTG
BZD27C39P RTG
Prenesi: BZD27C39P RTG.pdf
BZD27C39P RUG
BZD27C39P RUG