BZD27C39P RVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C39P RVG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZD27C39P RVG
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE ZENER 39V 1W SUB SMA
Podatkovni listi: BZD27C39P RVG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZD27C39P RVG
Številka dela BZD27C39P RVG Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE ZENER 39V 1W SUB SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 470166 pcs Podatkovni list BZD27C39P RVG.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 39V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja Sub SMA
Serija - Moč - maks 1W
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer DO-219AB
Druga imena BZD27C39P RVGDKR
BZD27C39P RVGDKR-ND
BZD27C39PRVGDKR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 40 Ohms natančen opis Zener Diode 39V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 30V
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZD27C39P RFG
BZD27C39P RFG
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 39V 1W SUB SMA
Na zalogi: 615597 pcs
Prenesi: BZD27C39P RFG.pdf
RFQ
BZD27C39P RTG
BZD27C39P RTG
Na zalogi: 716832 pcs
Prenesi: BZD27C39P RTG.pdf
RFQ
BZD27C39P RHG
BZD27C39P RHG
Prenesi: BZD27C39P RHG.pdf
BZD27C39P-E3-18
BZD27C39P-E3-18
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 800MW SMF DO219
Prenesi: BZD27C39P-E3-18.pdf
BZD27C39P RUG
BZD27C39P RUG
Prenesi: BZD27C39P RUG.pdf
BZD27C39P-HE3-08
BZD27C39P-HE3-08
Prenesi: BZD27C39P-HE3-08.pdf
BZD27C39P-M-08
BZD27C39P-M-08
Opis: DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
Prenesi: BZD27C39P-M-08.pdf
BZD27C39P-HE3-18
BZD27C39P-HE3-18
Prenesi: BZD27C39P-HE3-18.pdf
BZD27C39P-HE3-18
BZD27C39P-HE3-18
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prenesi: BZD27C39P-HE3-18.pdf
BZD27C39P RQG
BZD27C39P RQG
Prenesi: BZD27C39P RQG.pdf
BZD27C39P R3G
BZD27C39P R3G
Prenesi: BZD27C39P R3G.pdf
BZD27C39P-E3-08
BZD27C39P-E3-08
Prenesi: BZD27C39P-E3-08.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika