0ZRM0135AF1A
BelBel
0ZRM0135AF1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0ZRM0135AF1A
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka PTC RESET FUSE 120V 1.35A RADIAL
Podatkovni listi: 0ZRM0135AF1A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0ZRM0135AF1A
Številka dela 0ZRM0135AF1A Proizvajalec Bel
Opis PTC RESET FUSE 120V 1.35A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 194277 pcs Podatkovni list 0ZRM0135AF1A.pdf
Napetost - maks 120V Tip Polymeric
Čas do potovanja 20s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.610" L x 0.161" W (15.50mm x 4.10mm) Serija 0ZRM
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 300 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 110 mOhms
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 0ZRM0135AF
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.811" (20.60mm) natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 120V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 2.7A Tok - maks 13.5A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 1.35A Odobritve cURus, TUV