0ZRM0185FF1A
BelBel
0ZRM0185FF1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0ZRM0185FF1A
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka PTC RESET FUSE 120V 1.85A RADIAL
Podatkovni listi: 0ZRM0185FF1A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0ZRM0185FF1A
Številka dela 0ZRM0185FF1A Proizvajalec Bel
Opis PTC RESET FUSE 120V 1.85A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 166048 pcs Podatkovni list 0ZRM0185FF1A.pdf
Napetost - maks 120V Tip Polymeric
Čas do potovanja 12.6s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.783" Dia x 0.161" T (19.90mm x 4.10mm) Serija 0ZRM
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 190 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 80 mOhms
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 0ZRM0185FF
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.980" (24.90mm) natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 120V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 3.7A Tok - maks 12A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 1.85A Odobritve cURus, TUV