BACC45FT18C31P9
pregled izdelka
Številka dela: BACC45FT18C31P9
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.BACC45FT18C31P9.pdf2.BACC45FT18C31P9.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BACC45FT18C31P9
Številka dela BACC45FT18C31P9 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1210 pcs Podatkovni list 1.BACC45FT18C31P9.pdf2.BACC45FT18C31P9.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-31 Shell material Aluminum
Shell Finish Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC45
Pakiranje Bulk Druga imena CBACC45FT18C31P9
Usmerjenost 9 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 31 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material - Ingress Protection Environment Sealed
Lastnosti Cable Clamp, Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 31 (Power) Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva - Odpiranje kabla 0.902" (22.91mm)
Material backshell, Plating - Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC45FT18C31P
BACC45FT18C31P
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP