BACC45FT18C31S
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC45FT18C31S
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.BACC45FT18C31S.pdf2.BACC45FT18C31S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BACC45FT18C31S
Številka dela BACC45FT18C31S Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1044 pcs Podatkovni list 1.BACC45FT18C31S.pdf2.BACC45FT18C31S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-31 Shell material Aluminum
Shell Finish Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC45
Pakiranje Bulk Druga imena CBACC45FT18C31S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 31 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material - Ingress Protection Environment Sealed
Lastnosti Cable Clamp, Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva - Odpiranje kabla 0.902" (22.91mm)
Material backshell, Plating - Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC45FT18C31P9
BACC45FT18C31P9
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1210 pcs
Prenesi: BACC45FT18C31P9.pdf
RFQ
BACC45FT18C31S6
BACC45FT18C31S6
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1104 pcs
Prenesi: BACC45FT18C31S6.pdf
RFQ
BACC45FT18C31P7
BACC45FT18C31P7
Prenesi: BACC45FT18C31P7.pdf
BACC45FT18C31SH
BACC45FT18C31SH
Opis: CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE
Prenesi: BACC45FT18C31SH.pdf
BACC45FT18C31S8
BACC45FT18C31S8
Proizvajalci: Cinch Connectivity Solutions