BACC63BN18-31SN
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63BN18-31SN
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: BACC63BN18-31SN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 817 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 817 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63BN18-31SN
Številka dela BACC63BN18-31SN Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 817 pcs Podatkovni list BACC63BN18-31SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-31 Shell material Aluminum
Shell Finish Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakiranje Bulk Druga imena CBACC63BN18-31SN
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 31 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Sealed Lastnosti Coupling Nut
Trenutna ocena - Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla 0.902" (22.91mm) Material backshell, Plating -
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BACC63BN18-31PNH
BACC63BN18-31PNH
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLG HSG MALE 31POS INLINE
Na zalogi: 1380 pcs
Prenesi: BACC63BN18-31PNH.pdf
RFQ
BACC63BN18-31SNH
BACC63BN18-31SNH
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE