BACC63BN18-31SNH
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63BN18-31SNH
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE
Podatkovni listi: 1.BACC63BN18-31SNH.pdf2.BACC63BN18-31SNH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63BN18-31SNH
Številka dela BACC63BN18-31SNH Proizvajalec Bel
Opis CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1271 pcs Podatkovni list 1.BACC63BN18-31SNH.pdf2.BACC63BN18-31SNH.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-31
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija MIL-DTL-26500, BACC63 Pakiranje Bulk
Druga imena CBACC63BN18-31SNH Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 31 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
Premer spojne gredi 1.375" (34.93mm) Vrsta kontakta Crimp