BACC63BP12D12S6
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63BP12D12S6
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.BACC63BP12D12S6.pdf2.BACC63BP12D12S6.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 839 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 839 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63BP12D12S6
Številka dela BACC63BP12D12S6 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 839 pcs Podatkovni list 1.BACC63BP12D12S6.pdf2.BACC63BP12D12S6.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-12 Shell material Stainless Steel
Shell Finish - Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakiranje Bulk Druga imena CBACC63BP12D12S6
Usmerjenost 6 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 12 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material - Ingress Protection Environment Sealed
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva - Odpiranje kabla 0.547" (13.89mm)