BACC63BP12D12S8
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BACC63BP12D12S8
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 871 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 871 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BACC63BP12D12S8
Številka dela BACC63BP12D12S8 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 871 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Sealed
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Stainless Steel
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-26500, BACC63
RoHS Status Bulk Druga imena CBACC63BP12D12S8
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 12
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca BACC63BP12D12S8 Velik premer dobavljen 12-12
Lastnosti Self Locking, Shielded Razširjen opis 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Opis CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP Trenutna ocena -