C48-06R22-19P-102
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C48-06R22-19P-102
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C48-06R22-19P-102
Številka dela C48-06R22-19P-102 Proizvajalec Cinch Connectivity Solutions
Opis CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1343 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Sealed
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Anodized
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-26500, C48
RoHS Status Bulk Druga imena CC48-06R22-19P-102
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 19
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca C48-06R22-19P-102 Velik premer dobavljen 22-19
Lastnosti - Razširjen opis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Opis CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Trenutna ocena -