C48-06R22-19P-402
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C48-06R22-19P-402
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.C48-06R22-19P-402.pdf2.C48-06R22-19P-402.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C48-06R22-19P-402
Številka dela C48-06R22-19P-402 Proizvajalec Bel
Opis CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1283 pcs Podatkovni list 1.C48-06R22-19P-402.pdf2.C48-06R22-19P-402.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Anodized Serija MIL-DTL-26500, C48
Pakiranje Bulk Druga imena CC48-06R22-19P-402
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 19 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection Environment Sealed Lastnosti Coupling Nut
Trenutna ocena - Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva -
Odpiranje kabla 1.152" (29.26mm) Material backshell, Plating -