CN0967C14A12P7Y240
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CN0967C14A12P7Y240
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CN0967C14A12P7Y240.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CN0967C14A12P7Y240
Številka dela CN0967C14A12P7Y240 Proizvajalec Bel
Opis CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2040 pcs Podatkovni list CN0967C14A12P7Y240.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-12 Shell material Aluminum
Shell Finish Anodized Serija MIL-DTL-26500, CN0967
Pakiranje Bulk Druga imena CCN0967C14A12P7Y240
Usmerjenost 7 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 12 (Power) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Sealed Lastnosti -
Trenutna ocena - Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva -
Odpiranje kabla 0.609" (15.47mm) Material backshell, Plating -