CN0967C14A12P8-200
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CN0967C14A12P8-200
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.CN0967C14A12P8-200.pdf2.CN0967C14A12P8-200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CN0967C14A12P8-200
Številka dela CN0967C14A12P8-200 Proizvajalec Bel
Opis CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2010 pcs Podatkovni list 1.CN0967C14A12P8-200.pdf2.CN0967C14A12P8-200.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-12 Shell material Aluminum
Shell Finish Anodized Serija MIL-DTL-26500, CN0967
Pakiranje Bulk Druga imena CCN0967C14A12P8-200
Usmerjenost 8 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 12 (Power) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material - Ingress Protection Environment Sealed
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva - Odpiranje kabla 0.609" (15.47mm)