DBMMY25S
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DBMMY25S
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka DSUB 25 F SOD D FLOA G50 ZIN
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DBMMY25S
Številka dela DBMMY25S Proizvajalec Bel
Opis DSUB 25 F SOD D FLOA G50 ZIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 16800 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev - Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 1
Pakiranje - Druga imena CDBMMY25S
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Flange Feature - Lastnosti -
natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 5A