DBMMY25PE
pregled izdelka
Številka dela: DBMMY25PE
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Podatkovni listi: DBMMY25PE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DBMMY25PE
Številka dela DBMMY25PE Proizvajalec Cannon
Količina na voljo 2615 pcs Podatkovni list DBMMY25PE.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 24308-Style, D*MM
Pakiranje Bulk Druga imena IDBMMY25PE
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino 50.0µin (1.27µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DBMMY25PF179
DBMMY25PF179
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT WW
Na zalogi: 2118 pcs
Prenesi: DBMMY25PF179.pdf
RFQ
DBMMY25P-A183
DBMMY25P-A183
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT