DCDH-25S4C40.5BN
BelBel
DCDH-25S4C40.5BN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCDH-25S4C40.5BN
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Podatkovni listi: 1.DCDH-25S4C40.5BN.pdf2.DCDH-25S4C40.5BN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 646 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 646 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCDH-25S4C40.5BN
Številka dela DCDH-25S4C40.5BN Proizvajalec Bel
Opis CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 646 pcs Podatkovni list 1.DCDH-25S4C40.5BN.pdf2.DCDH-25S4C40.5BN.pdf
Žični merilnik 24 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Wire Leads Shell Size, Layout Connector -
Material školjke, Dokončaj Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless Serija Dura-Con™
Pakiranje - Druga imena 116-1076
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection Harsh Environment Stanovanjski material Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Flange Feature Housing/Shell (4-40) Lastnosti -
natančen opis 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 3A