DCDH-31S4C40.5BN
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCDH-31S4C40.5BN
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
Podatkovni listi: 1.DCDH-31S4C40.5BN.pdf2.DCDH-31S4C40.5BN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 599 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 599 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCDH-31S4C40.5BN
Številka dela DCDH-31S4C40.5BN Proizvajalec Bel
Opis CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 599 pcs Podatkovni list 1.DCDH-31S4C40.5BN.pdf2.DCDH-31S4C40.5BN.pdf
Žični merilnik 24 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Wire Leads Shell Size, Layout Connector -
Material školjke, Dokončaj Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless Serija Dura-Con™
Pakiranje - delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 31
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection Harsh Environment Stanovanjski material Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Flange Feature Housing/Shell (4-40) Lastnosti -
natančen opis 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 3A