SMFLP2F-1.5
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMFLP2F-1.5
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR 4.2MM
Podatkovni listi: SMFLP2F-1.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMFLP2F-1.5
Številka dela SMFLP2F-1.5 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR 4.2MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64665 pcs Podatkovni list SMFLP2F-1.5.pdf
Tip Flexible 1.5" (38.1mm) - Fiber Optic Serija SMFLP
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Lens Style Round with Flat Top Velikost objektiva 4.2mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Light Pipe Single Clear Flexible 1.5" (38.1mm) - Fiber Optic Round with Flat Top, 4.2mm