SMFLP2F-24.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMFLP2F-24.0
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka LIGHT PIPE FLEX ADAPT SMD 24.0"
Podatkovni listi: SMFLP2F-24.0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMFLP2F-24.0
Številka dela SMFLP2F-24.0 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis LIGHT PIPE FLEX ADAPT SMD 24.0" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23517 pcs Podatkovni list SMFLP2F-24.0.pdf
Tip Flexible 24" (609.6mm) Serija SMFLP2F
Tip montaže Board Mount, Press Fit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Lens Style Round with Flat Top
Velikost objektiva 4.20mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Light Pipe Single Clear Flexible 24" (609.6mm) Board Mount, Press Fit Konfiguracija Single