SSD-400-102
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSD-400-102
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka CARD GUIDE SNAP-IN 4"L, 0.102" S
Podatkovni listi: SSD-400-102.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSD-400-102
Številka dela SSD-400-102 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis CARD GUIDE SNAP-IN 4"L, 0.102" S Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 129413 pcs Podatkovni list SSD-400-102.pdf
Serija COMP-O-GIDE™ Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards Vrsta pripomočka Nylon, Snap-In Mount, 4.000" (101.60mm)