SSD-550-102
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSD-550-102
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka CARD GUIDE SNAP-IN 5.5"L, 0.102"
Podatkovni listi: SSD-550-102.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSD-550-102
Številka dela SSD-550-102 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis CARD GUIDE SNAP-IN 5.5"L, 0.102" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132535 pcs Podatkovni list SSD-550-102.pdf
Serija COMP-O-GIDE™ Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards Vrsta pripomočka Nylon, Snap-In Mount, 5.500" (139.70mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SSD-600-102
SSD-600-102
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: CARD GUIDE SNAP-IN 6"L, 0.102" S
Na zalogi: 129281 pcs
Prenesi: SSD-600-102.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: CARD GUIDE SNAP-IN 7"L, 0.102" S