4D35000.1000
Bopla EnclosuresBopla Enclosures
4D35000.1000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4D35000.1000
Proizvajalec / znamka: Bopla Enclosures
Opis izdelka F-40X40 40X40MM EXTRUSION 1 METE
Podatkovni listi: 4D35000.1000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4D35000.1000
Številka dela 4D35000.1000 Proizvajalec Bopla Enclosures
Opis F-40X40 40X40MM EXTRUSION 1 METE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5005 pcs Podatkovni list 4D35000.1000.pdf
Tip Extruded Aluminum Specifikacije 39.370" L x 1.575" W x 1.575" H (1000.00mm x 40.00mm x 40.00mm)