4D35000.2000
Bopla EnclosuresBopla Enclosures
4D35000.2000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4D35000.2000
Proizvajalec / znamka: Bopla Enclosures
Opis izdelka F-40X40 40X40MM EXTRUSION 2 METE
Podatkovni listi: 4D35000.2000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4D35000.2000
Številka dela 4D35000.2000 Proizvajalec Bopla Enclosures
Opis F-40X40 40X40MM EXTRUSION 2 METE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2505 pcs Podatkovni list 4D35000.2000.pdf
Tip Extruded Aluminum Specifikacije 78.740" L x 1.575" W x 1.575" H (2000.00mm x 40.00mm x 40.00mm)
Serija Frameworks® Druga imena 1758-1005
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ROB-12216
ROB-12216
Proizvajalci: SparkFun
Opis: SHAFT SOLID 5/16"D X 12"L
Na zalogi: 20086 pcs
Prenesi: ROB-12216.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bopla Enclosures
Opis: PLASTIC END CAP 40MM, BLACK