1130-2R7M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
1130-2R7M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1130-2R7M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 21A 3 MOHM TH
Podatkovni listi: 1130-2R7M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 1130-2R7M
Številka dela 1130-2R7M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.7UH 21A 3 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5457 pcs Podatkovni list 1130-2R7M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.100" Dia (27.94mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena M6288 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.840" (21.34mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 21A 3 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 3 mOhm Max
Trenutna ocena 21A Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1130-271K-RC
1130-271K-RC
Proizvajalci: Bourns Inc.
Opis: FIXED IND 270UH 4.5A 110 MOHM TH
Na zalogi: 26800 pcs
Prenesi: 1130-271K-RC.pdf
RFQ
1130-2R7M-RC
1130-2R7M-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 2.7UH 21A 3 MOHM TH
Na zalogi: 17779 pcs
Prenesi: 1130-2R7M-RC.pdf
RFQ
1130-330K
1130-330K
Opis: FIXED IND 33UH 13.5A 17 MOHM TH
Prenesi: 1130-330K.pdf
1130-2R2M
1130-2R2M
Opis: FIXED IND 2.2UH 21A 3 MOHM TH
Prenesi: 1130-2R2M.pdf
1130-2R2M-RC
1130-2R2M-RC
Prenesi: 1130-2R2M-RC.pdf
Prenesi: 1130-271K.pdf
Prenesi: 1130-330K-RC.pdf
Opis: FIXED IND 330UH 4.5A 122 MOHM TH
Opis: FIXED IND 3.3MH 1.3A 1.27 OHM TH
Opis: FIXED IND 2.7MH 1.3A 1.14 OHM TH
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika