1130-331K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
1130-331K-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1130-331K-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 4.5A 122 MOHM TH
Podatkovni listi: 1130-331K-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1130-331K-RC
Številka dela 1130-331K-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 4.5A 122 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22604 pcs Podatkovni list 1130-331K-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.100" Dia (27.94mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 1130331KRC delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.840" (21.34mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 4.5A 122 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 122 mOhm Max Trenutna ocena 4.5A
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1130-2R7M
1130-2R7M
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 2.7UH 21A 3 MOHM TH
Na zalogi: 5457 pcs
Prenesi: 1130-2R7M.pdf
RFQ
1130-390K-RC
1130-390K-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 39UH 11.4A 22 MOHM TH
Na zalogi: 21365 pcs
Prenesi: 1130-390K-RC.pdf
RFQ
1130-390K
1130-390K
Prenesi: 1130-390K.pdf
Opis: FIXED IND 390UH 4A 169 MOHM TH
Prenesi: 1130-391K.pdf
1130-2R7M-RC
1130-2R7M-RC
Prenesi: 1130-2R7M-RC.pdf
Opis: FIXED IND 330UH 4.5A 122 MOHM TH
Opis: FIXED IND 33UH 13.5A 17 MOHM TH
Prenesi: 1130-330K-RC.pdf
Opis: FIXED IND 3.3MH 1.3A 1.27 OHM TH
1130-2R2M-RC
1130-2R2M-RC
Opis: FIXED IND 2.2UH 21A 3 MOHM TH
Prenesi: 1130-2R2M-RC.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika