1140-2R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
1140-2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1140-2R2M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 27A 2 MOHM TH
Podatkovni listi: 1140-2R2M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 1140-2R2M
Številka dela 1140-2R2M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 27A 2 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5177 pcs Podatkovni list 1140-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.500" Dia (38.10mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1140
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena M6329 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 1.030" (26.16mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 27A 2 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 2 mOhm Max
Trenutna ocena 27A Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1140-270K-RC
1140-270K-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 27UH 16A 10 MOHM TH
Na zalogi: 14872 pcs
Prenesi: 1140-270K-RC.pdf
RFQ
1140-330K
1140-330K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 33UH 21A 11 MOHM TH
Na zalogi: 4780 pcs
Prenesi: 1140-330K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 2.7MH 4A 555 MOHM TH
Prenesi: 1140-272K.pdf
Opis: FIXED IND 330UH 11.4A 74 MOHM TH