1140-2R7M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
1140-2R7M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1140-2R7M
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 27A 3 MOHM TH
Podatkovni listi: 1140-2R7M.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 1140-2R7M
Številka dela 1140-2R7M Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.7UH 27A 3 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5721 pcs Podatkovni list 1140-2R7M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.500" Dia (38.10mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1140
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena M6330 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 1.030" (26.16mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 27A 3 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 3 mOhm Max
Trenutna ocena 27A Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1140-271K-RC
1140-271K-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 270UH 7A 56 MOHM TH
Na zalogi: 16408 pcs
Prenesi: 1140-271K-RC.pdf
RFQ
1140-331K
1140-331K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 330UH 11.4A 74 MOHM TH
Na zalogi: 4829 pcs
Prenesi: 1140-331K.pdf
RFQ
1140-271K-1-RC
1140-271K-1-RC
Opis: FIXED IND 270UH 7.0A 56 MOHM TH
Prenesi: 1140-271K-1-RC.pdf
Opis: FIXED IND 3.3MH 2.8A 773 MOHM TH
Prenesi: 1140-332K.pdf
Opis: FIXED IND 2.7MH 2.2A 555 MOHM TH
Prenesi: 1140-272K-RC.pdf
1140-2R7M-RC
1140-2R7M-RC
Opis: FIXED IND 2.7UH 28.1A 3 MOHM TH
Prenesi: 1140-2R7M-RC.pdf
Opis: FIXED IND 2.7MH 4A 555 MOHM TH