2100HT-331-H-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2100HT-331-H-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2100HT-331-H-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 2.7A 160 MOHM TH
Podatkovni listi: 2100HT-331-H-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2100HT-331-H-RC
Številka dela 2100HT-331-H-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 2.7A 160 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60475 pcs Podatkovni list 2100HT-331-H-RC.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.860" Dia (21.84mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.450" (11.43mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Shielded Toroidal Inductor 2.7A 160 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Trenutna ocena 2.7A Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2100HT-331-H
2100HT-331-H
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 330UH 2.7A 160 MOHM TH