2100HT-331-V
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2100HT-331-V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2100HT-331-V
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 2.7A 160 MOHM TH
Podatkovni listi: 2100HT-331-V.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 2100HT-331-V
Številka dela 2100HT-331-V Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 2.7A 160 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6023 pcs Podatkovni list 2100HT-331-V.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.860" Dia x 0.450" W (21.84mm x 11.43mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Shielded Toroidal Inductor 2.7A 160 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max Trenutna ocena 2.7A
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2100HT-390-V
2100HT-390-V
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 39UH 5.9A 33 MOHM TH
Na zalogi: 4560 pcs
Prenesi: 2100HT-390-V.pdf
RFQ
2100HT-331-V-RC
2100HT-331-V-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 330UH 2.7A 160 MOHM TH