2200LL-331-H-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2200LL-331-H-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2200LL-331-H-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 4A 77 MOHM TH
Podatkovni listi: 2200LL-331-H-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2200LL-331-H-RC
Številka dela 2200LL-331-H-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 4A 77 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40213 pcs Podatkovni list 2200LL-331-H-RC.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.100" Dia (27.94mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2200LL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 2200LL-331H-RC
2200LL331HRC
M1439
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Sendust Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.550" (13.97mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Unshielded Toroidal Inductor 4A 77 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 77 mOhm Max Trenutna ocena 4A