2200LL-331-V-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2200LL-331-V-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2200LL-331-V-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 4A 77 MOHM TH
Podatkovni listi: 2200LL-331-V-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
720 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2200LL-331-V-RC
Številka dela 2200LL-331-V-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 4A 77 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42784 pcs Podatkovni list 2200LL-331-V-RC.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.100" Dia x 0.550" W (27.94mm x 13.97mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2200LL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 2200LL-331V-RC
2200LL331VRC
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Sendust Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Unshielded Toroidal Inductor 4A 77 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 77 mOhm Max Trenutna ocena 4A