2300HT-101-H
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2300HT-101-H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2300HT-101-H
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100UH 8.3A 41 MOHM TH
Podatkovni listi: 2300HT-101-H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 2300HT-101-H
Številka dela 2300HT-101-H Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100UH 8.3A 41 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4688 pcs Podatkovni list 2300HT-101-H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.280" Dia (32.51mm)
Ščitenje Shielded Serija 2300HT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena M1319 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.51mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100µH Shielded Toroidal Inductor 8.3A 41 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 41 mOhm Max
Trenutna ocena 8.3A Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2300HT-101-V-RC
2300HT-101-V-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 100UH 8.3A 41 MOHM TH
Na zalogi: 25140 pcs
Prenesi: 2300HT-101-V-RC.pdf
RFQ
2300HT-101-H-RC
2300HT-101-H-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Na zalogi: 31296 pcs
Prenesi: 2300HT-101-H-RC.pdf
RFQ
2300HT-101-V
2300HT-101-V
Prenesi: 2300HT-101-V.pdf
2300HT-100-H-RC
2300HT-100-H-RC
Opis: FIXED IND 10UH 23.3A 6 MOHM TH
Prenesi: 2300HT-100-H-RC.pdf
2300BQ
2300BQ
Proizvajalci: Davies Molding, LLC.
Opis: KNOB SMOOTH 0.250" PLASTIC
Prenesi: 2300BQ.pdf
2300HT-102-V
2300HT-102-V
Opis: FIXED IND 1MH 2.9A 330 MOHM TH
Prenesi: 2300HT-102-V.pdf
2300HT-100-V-RC
2300HT-100-V-RC
Prenesi: 2300HT-100-V-RC.pdf
2300BT
2300BT
Opis: KNOB SMOOTH 0.250" PHENOLIC