2300HT-101-V
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
2300HT-101-V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2300HT-101-V
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100UH 8.3A 41 MOHM TH
Podatkovni listi: 2300HT-101-V.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 2300HT-101-V
Številka dela 2300HT-101-V Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100UH 8.3A 41 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4279 pcs Podatkovni list 2300HT-101-V.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.280" Dia x 0.650" W (32.51mm x 16.51mm)
Ščitenje Shielded Serija 2300HT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena M1328 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100µH Shielded Toroidal Inductor 8.3A 41 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 41 mOhm Max
Trenutna ocena 8.3A Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2300HT-100-H
2300HT-100-H
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 10UH 23.3A 6 MOHM TH
Na zalogi: 4103 pcs
Prenesi: 2300HT-100-H.pdf
RFQ
2300HT-101-V-RC
2300HT-101-V-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 100UH 8.3A 41 MOHM TH