3262P-1-100
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3262P-1-100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3262P-1-100
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: 3262P-1-100.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3262P-1-100
Številka dela 3262P-1-100 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7469 pcs Podatkovni list 3262P-1-100.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.250" x 0.185" Face x 0.185" H (6.35mm x 4.70mm x 4.70mm)
Serija Trimpot® 3262 - Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 10 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tube Druga imena 3262P-100
Število obratov 12 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis 10 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment
Vrsta prilagajanja Side Adjustment
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
32626
Proizvajalci: Wiha
Opis: PLIERS SET INTERNAL RING 4PC
Na zalogi: 846 pcs
Prenesi: 32626.pdf
RFQ
32629
Proizvajalci: Wiha
Opis: PLIERS SET EXTERNAL RING 4PC
Na zalogi: 6046 pcs
Prenesi: 32629.pdf
RFQ
3262P-1-101LF
3262P-1-101LF
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TRIMMER 100OHM 0.25W PC PIN SIDE
Na zalogi: 8855 pcs
Prenesi: 3262P-1-101LF.pdf
Na zalogi: 766 pcs
Opis: PLIERS LONG NOSE 8"
3262P-1-100LF
3262P-1-100LF
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN SIDE
Prenesi: 3262P-1-100LF.pdf
3262P-1-103
3262P-1-103
Opis: TRIMMER 10KOHM 0.25W PC PIN SIDE
Prenesi: 3262P-1-103.pdf
Opis: PLIERS LONG NOSE 6.3"