3262P-1-101LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3262P-1-101LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3262P-1-101LF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TRIMMER 100OHM 0.25W PC PIN SIDE
Podatkovni listi: 3262P-1-101LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3262P-1-101LF
Številka dela 3262P-1-101LF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TRIMMER 100OHM 0.25W PC PIN SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8855 pcs Podatkovni list 3262P-1-101LF.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.250" x 0.185" Face x 0.185" H (6.35mm x 4.70mm x 4.70mm)
Serija Trimpot® 3262 - Sealed Odporen material Cermet
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tube Druga imena 3262P-1-101LF-ND
3262P-101LF
Število obratov 12 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 100 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment
Vrsta prilagajanja Side Adjustment
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3262P-1-104LF
3262P-1-104LF
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TRIMMER 100K OHM 0.25W PC PIN