78F180J-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 78F180J-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 18UH 315MA 1 OHM TH
Podatkovni listi: 78F180J-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 78F180J-RC
Številka dela 78F180J-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 18UH 315MA 1 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 779616 pcs Podatkovni list 78F180J-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.280" L (2.79mm x 7.11mm)
Ščitenje Unshielded Serija 78F
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 15MHz
natančen opis 18µH Unshielded Wirewound Inductor 315mA 1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 315mA Tok - nasičenost -