78F1R0K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
78F1R0K-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 78F1R0K-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 1UH 815MA 150 MOHM TH
Podatkovni listi: 78F1R0K-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 78F1R0K-RC
Številka dela 78F1R0K-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 1UH 815MA 150 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 673095 pcs Podatkovni list 78F1R0K-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.280" L (2.79mm x 7.11mm)
Ščitenje Unshielded Serija 78F
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 78F1R0KRC
M10137
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 180MHz natančen opis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 815mA 150 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Trenutna ocena 815mA