78F1R8K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
78F1R8K-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 78F1R8K-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 655MA 230 MOHM
Podatkovni listi: 78F1R8K-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 78F1R8K-RC
Številka dela 78F1R8K-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 1.8UH 655MA 230 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 720001 pcs Podatkovni list 78F1R8K-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.280" L (2.79mm x 7.11mm)
Ščitenje Unshielded Serija 78F
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 78F1R8KRC delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.8µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 125MHz natančen opis 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 655mA 230 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max Trenutna ocena 655mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
78F1R8K
78F1R8K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 1.8UH 455MA 250 MOHM