78F1R5K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 78F1R5K-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 700MA 200 MOHM
Podatkovni listi: 78F1R5K-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 78F1R5K-RC
Številka dela 78F1R5K-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 1.5UH 700MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 695392 pcs Podatkovni list 78F1R5K-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.280" L (2.79mm x 7.11mm)
Ščitenje Unshielded Serija 78F
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 150MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 200 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Trenutna ocena 700mA Tok - nasičenost -