79F120K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
79F120K-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 79F120K-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 12UH 150MA 2.8 OHM TH
Podatkovni listi: 79F120K-RC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 79F120K-RC
Številka dela 79F120K-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 12UH 150MA 2.8 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5013 pcs Podatkovni list 79F120K-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.160" L (2.54mm x 4.06mm)
Ščitenje Unshielded Serija 79F
Ocene - Q @ Frek 40 @ 2.5MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena M8135 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 12µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 20MHz
natančen opis 12µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 2.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Max
Trenutna ocena 150mA Tok - nasičenost -