79F121K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
79F121K-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 79F121K-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 120UH 42MA 13 OHM TH
Podatkovni listi: 79F121K-RC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 79F121K-RC
Številka dela 79F121K-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 120UH 42MA 13 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4287 pcs Podatkovni list 79F121K-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.160" L (2.54mm x 4.06mm)
Ščitenje Unshielded Serija 79F
Ocene - Q @ Frek 40 @ 790kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena M8147 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 120µH Unshielded Wirewound Inductor 42mA 13 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Trenutna ocena 42mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
79F101K-TR-RC
79F101K-TR-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 100UH 44MA 12 OHM TH
Na zalogi: 5694 pcs
Prenesi: 79F101K-TR-RC.pdf
RFQ
79F151K
79F151K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 150UH 39MA 16 OHM TH
Na zalogi: 3964 pcs
Prenesi: 79F151K.pdf
RFQ
79F121K
79F121K
Opis: FIXED IND 120UH 42MA 13 OHM TH