86R2A-R16-A10/R71L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
86R2A-R16-A10/R71L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 86R2A-R16-A10/R71L
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka POT 1K OHM 2W CERMET LINEAR
Podatkovni listi: 86R2A-R16-A10/R71L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 86R2A-R16-A10/R71L
Številka dela 86R2A-R16-A10/R71L Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis POT 1K OHM 2W CERMET LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5104 pcs Podatkovni list 86R2A-R16-A10/R71L.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Solder Hook
Temperaturni koeficient ±150ppm/°C Taper Linear
Velikost - telo Square - 0.625" x 0.625" Face x 0.625" H (15.88mm x 15.88mm x 15.88mm) + Switch Serija 86
Rotacija 300° Odporen material Cermet
Odpornost (Ohms) 1k Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Število obratov 1
Število tolp 1 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, DPDT 1 Turn Cermet 2W Solder Hook Bushing Thread M10 x 0.75
Vgrajen stikalo Rotary, DPDT Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Slotted Dolžina aktuatorja 0.630" (16.00mm)
Premer aktuatorja 0.236" (6.00mm)